- Slabbetje | Pepernootje
SLABBETJE VOOR SINTERKLAAS!Speciaal voor alle lieve kindjes, zijn er slabbetjes met Sinterklaas-printjes.
Dus zoek je nog een leuk cadeautje, bestel dan snel een slabbetje met Pepernootje!
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen…€ 11,95 - Slabbetje | Pietje
SLABBETJE VOOR SINTERKLAAS!Speciaal voor alle lieve kindjes, zijn er slabbetjes met Sinterklaas-printjes.
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen en is gemakkelijk vast te maken met de drukknoopsluiting.
Het printje is eigen…€ 11,95 NIEUW!
Slabbetje | Ik RammelSLABBETJE MET RAMMELAAREr heeft er eentje honger en dat horen we! Dit slabbetje heeft namelijk een rammelaartje, waardoor het écht rammelt!
Gebruiksaanwijzing: goed schudden tijdens gebruik!
Het slabbetje is gemaakt van 100%…€ 12,95NIEUW!
Slabbetje | KiekeboeSLABBETJE MET DIERENPRINTJE!Dit printje past helemaal in de trend van nu! Kan jij ook niet genoeg krijgen van dierenprintjes?
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen en is gemakkelijk vast te maken met de drukknoopsluiting.
Het…€ 11,95- Slabbetje | Smakkerd
MET DIT CADEAUTJE WORDT HET LEKKER SMAKKEN!Lekker smakken met eten of met mama!
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen en is gemakkelijk vast te maken met de drukknoopsluiting.
Het printje is eigen ontwerp en exclusief…€ 11,95 - Slabbetje | Plaatje
HET PERFECTE PLAATJE!Jong of oud, het maakt niet uit; een plaatje blijft het!
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen en is gemakkelijk vast te maken met de drukknoopsluiting.
Het printje is eigen ontwerp en exclusief…€ 11,95 - Slabbetje | Spetter
EEN ECHTE SPETTER!Zwart wit slabbetjes met grappige teksten; ideaal als kraamcadeautje of gewoon leuk voor je eigen baby!
Het slabbetje is gemaakt van 100% katoen en is gemakkelijk vast te maken met de drukknoopsluiting.
Het…€ 11,95 - Slabbetje | Dondersteen
KLEINE DONDERSTEEN!Zwart wit slabbetjes met grappige teksten; zo wordt knoeien wel heel leuk!
Het printje is eigen ontwerp en exclusief vekrijgbaar bij Printjes en Prinsesjes; zodat je een heel uniek en origineel kraamcadeau kunt…€ 11,95 - Slabbetje | Loskruipend Wild
VOOR ALLE WILDEBRASJES!Dit printje past helemaal in de trend van nu! Kan jij ook niet genoeg krijgen van dierenprintjes?
Het printje is eigen ontwerp en exclusief vekrijgbaar bij Printjes en Prinsesjes; zodat je een heel uniek en…€ 11,95 - Slabbetje | Knuffelbeer
KNUFFELBEERHoudt jouw kleintje ook zo van kroelen en is het een echte knuffelbeer? Dan is dit slabbetje een musthave voor haar of hem!
Het printje is eigen ontwerp en exclusief vekrijgbaar bij Printjes en Prinsesjes; zodat je een…€ 11,95
SLABBETJES
Hoera, babynieuws! Ben je net oom of tante geworden of is je beste vriendin net bevallen? Wanneer je op kraamvisite gaat is het altijd leuk om iets mee te nemen. Een kraamcadeau uitzoeken is altijd leuk, maar kan ook heel lastig zijn. Je zoekt een origineel en grappig cadeau of is een handig cadeautje, waar de ouders iets aan hebben toch beter? De slabbetjes met tekst van Printjes en Prinsesjes heeft alles in een; leuk, grappig en erg handig; daarom een perfect kraamcadeau! Alle slabbetjes zijn verkrijgbaar in uni kleuren en daardoor genderneutraal, het maakt dus niet uit of je een slabbetje als cadeau wil geven aan een jongen of een meisje. Printjes en Prinsesjes richt zich op alle lieve, schattige, stoere, ondeugende en eigenwijze baby's; voor allemaal is er een passend slabbetje. Ze worden met de hand bedrukt en worden voorzien van een zachte opdruk, wel zo fijn.
Handig kraamcadeau
Alle kleintjes zijn supersterren in het knoeien met eten. Echte smeerboelen zijn het, maar het hoort er natuurlijk bij. Een slabbetje met tekst als kraamcadeau is dus niet alleen heel leuk, maar ook een heel handig cadeau voor de baby en de kersverse ouders, je kan er niet genoeg van hebben. Printjes en Prinsesjes heeft een ruime keuze als het gaat om slabbetjes. Te gekke printjes, met tekst, lieve opdruk en zelfs met een rammelaar, zo wordt knoeien pas écht leuk! Alle slabbetjes zijn superzacht en hebben een origineel printje dat van eigen ontwerp is. Met teksten als Droppie, Smakkerd en Om op te vreten geef je een heel uniek en origineel kraamcadeau dat zeker in de smaak zal vallen.
Kraamcadeau door de brievenbus
Je kunt ook je kraamcadeau rechtstreeks bij de kersverse ouders laten bezorgen! Heel handig als je niet in de gelegenheid bent om op kraamvisite te gaan of als je de ouders nog even in hun babybubbel wil laten. Met de gratis cadeauservice wordt jouw slabbetje mooi ingepakt en kun je er een persoonlijke boodschap bij laten zetten. En omdat alle pakketjes door de brievenbus passen, zal jouw cadeautje een echte verrassing zijn.